II runda Pucharu Polski

Drużyna Orła Miechowice Małe rozegrała dziś mecz w PP z wyżej plasowaną drużyną z Klasy Okręgowej - Unią Niedomice.

Miejscowa drużyna przegrała 5:0.

Zawodnicy Orła pokazali, że mimo różnicy 3 klas potrafią dotrzymać kroku takim drużyną jak Unia Niedomice.

1 połowa była bardzo wyrównana, a goście strzelili bramkę po stałym fragmencie gry, zawodnicy Orła stwarzali sobie sytuacje, ale brakowało wykończenia. W 2 połowie obie drużyny walczyły o środek boiska, ale dzięki przewadze technicznej zespołu z Niedomic wypracowywali sobie oni więcej sytuacji strzeleckich. Pod koniec drugiej połowy zawodnicy Orła zaczęli odczuwać różnice klas obu drużyn oraz różnice w przygotowaniu fizycznym. Próbowali cały czas atakować bramkę rywala, ale zawodnicy Unii mieli więcej siły co spowodowało stratę 4 bramek. W tym meczu zadebiutowali 3 nowi zawodnicy: Artur Gwóźdź, Michał Boksa oraz Mateusz Gorla.

Godny pochwały jest cały zespół za ducha walki oraz za to, że nie oddali tak łatwo rywalowi prowadzenia.

Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny według nas został bramkarz: Artur Sitko, który wykazał się paroma dobrymi interwencjami dzięki którym wynik jest nie, aż tak wysoki jak wielu przypuszczało.